KURUMSAL

KURUMSAL

Genel Müdür

Genel Müdür

1976 yılında İstanbul’da doğan Ömür Gebeş, ilk, orta ve lise öğrenimini de İstanbul‘da tamamlamıştır. ABD’de Kennesaw State University İşletme Bölümü’nde eğitim almış ve finans alanında uzmanlaşmıştır. Çalışma hayatına Atlanta’da, UPS Lojistik Grup’ta finansal analist olarak başlayan Ömür Gebeş, 2001 yılında Türkiye’ye kesin dönüş yapmasıyla birlikte Petrol Ofisi A.Ş.’de Saha Müdürü olarak görev yapmıştır.

Petrol Ofisi A.Ş.’de devam eden kariyerinde sırasıyla “Yatırım Uzmanı”, “Perakende Satışlar Koordinatörü” ve “Bölge Müdürü” görevlerinde bulunmuştur. Akaryakıt dağıtım, satış ve yatırımları üzerine edindiği üst düzey yöneticilik tecrübelerini, akaryakıt sektöründe birçok proje kapsamında çalışarak değerlendirmiştir.

Ömür Gebeş, 2009 yılı Ağustos ayından itibaren Gümrük ve Turizm İşletmeleri Tic. A.Ş.’de Genel Müdür olarak görevini sürdürmektedir ve aynı zamanda GSMİT (Gümrüksüz Satış Mağazaları İşletmecileri ve Tedarikçileri Derneği) Yönetim Kurulu üyesidir. İyi derecede İngilizce bilen Ömür Gebeş, evli ve 2 çocuk babasıdır.